SECCO

  • Europejska siatka z włókna szklanego
    Europejska siatka z włókna szklanego
  • Folie w płynie
    Folie w płynie, kleje, zaprawy
  • Wysokoparoprzepuszczalne membrany dachowe
    Wysokoparoprzepuszczalne membrany dachowe
zobacz wszystkie...

OFERTA
Kim jesteśmy? SECCO® Polska jest dystrybutorem szerokiej gamy materiałów budowlanych. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i wytrzymałość. Nasza oferta skierowana jest do hurtowni budowlanych które chcą mieć w swojej ofercie produkty wysokiej klasy przy zachowaniu ekonomicznej ceny. Szeroka sieć dystrybucji pozwala nam na dotarcie do szerokiego grona klientów a nasi przedstawiciele chętnie służą pomocą w zakresie doradztwa technicznego.
Dla kogo są przeznaczone nasze produkty? Produkty marki SECCO® przeznaczone są dla specjalistów poszukujących najlepszych rozwiązań w branży budowlanej. Nasza sieć dystrybucji obejmuje hurtownie w całym kraju dzięki czemu możemy docierać do szerokiego grona odbiorców. Głównymi klientami naszej firmy są wyspecjalizowane hurtownie, które mogą w swojej ofercie umieścić wysokiej jakości towar naszej marki.
Jakie produkty oferujemy? Marka SECCO® oferuje produkty w kilku segmentach rynku materiałów budowlanych. W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą należy wybrać odpowiednią grupę z menu w prawej kolumnie.
Główne grupy produktowe marki SECCO®:

SIATKA Z WŁÓKNA SZKLANEGO

Wysokiej jakości siatka z włókna szklanego typu E-glass. Produkt używany jako warstwa zbrojąca elewacji ścian. Produkowana w naszej fabryce w Niemczech siatka charakteryzuje się wysoką jakością oraz odpornością na procesy chemiczne i warunki środowiskowe.

FOLIE W PŁYNIE

Jedno- i dwuskładnikowe folie w płynie. Bardzo dobrej jakości produkty stosowane do tworzenia izolacji w miejsach wystepowania podwyższonej wilgotności. Po rozprowadzeniu po powierchni, tworzą one zwartą warstwę przeciwwilgociową.

TAŚMY ELASTYCZNE

Wysokiej jakości materiały uszczelniające SECCO pozwalają na wykonywanie zabezpieczeń wilgociowych w miejscach występowania zwiększonych naprężeń. Produkty te polecane są do stosowania w pomieszczeniach i przestrzeniach szczególnie narażonych na działanie wilgoci.

KLEJE I ZAPRAWY

Kleje i zaprawy SECCO to specjalistyczne produkty znajdujące wiele zastosowań. W asortymencie tej grupy można znaleźć zarówno kleje do płytek jak również zaprawy siatki i styropianu. Wszystkie produkty są wysoko odporne na działanie warunków atmosferycznych.

MEMBRANY I FOLIE DACHOWE

Wysokoparoprzepuszczalne membrany dachowe są nowoczesnym sposobem na ochornę dachu przed wilgocią. Zbudowane z 3 warstw łączonych metodą termobondingu zapewniają dobrą wentylację dachu. Zastosowanie filmu funkcyjnego powoduje wysoki wskaźnik wodoszczelności.
Folie na bazie polietylenu znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie. Folie budowlane znajdują zastosowanie jako wartstwa ochronna, natomiast folia paroizolacyjna chroni budynek przed zawilgoceniem.

FOLIE IZOLACYJNE

Bardzo wytrzymałe folie izolacyjne do fundamentów. Stanowią doskonąłą warstwę izolacyjną chroniącą ściany, funadamenty itd w miejscach ich bezpośredniego styku z podłożem. Specjalny materiał (Polietylen wysokiej gęstości lub PVC) zapewniają bardzo wysoką wytrzymałość tych produktów.

MATY TERMOIZOLACYJNE

Nowoczesny produkt, składający się z 3 warstw - bezbarwnej folii, pęcherzyków powietrza, folii pokrytej warstwą aluminium. Specjalny ekran aluminiowy powoduje odbijanie promieniowania cieplnego. Produkt zastępuje wełnę mineralną oraz folię paroizolacyjną.

PRODUKTY

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
01 tel: 506 284 727
02 tel: 660 457 339
03 tel: 506 284 726
04 tel: 506 284 711
Mapa przedstawicieli handlowych

KONTAKT
Secco POLSKA
ul. Ozimska 2a
46-053 Chrząstowice

tel: (77) 400 50 70

fax: (77) 400 50 78

email: info@secco.pl
Katalog produktów Do pobrania Mapa strony Wersja mobilna

Copyright by Secco POLSKA 2013. All rights reserved. Created by Bartosz Grabowski